Aramıza Hoş Geldiniz,

Kaydınızı aldık! Üyeliğinizi en kısa sürede onaylayacağız. Aramıza yeni katılan meslektaşlarımızla çok daha güçlüyüz. Bu platform sadece işyeri hekimlerinden oluşmaktadır ve işyeri hekimliğine dair güncel, özgün ve daha çok pratiğe dayalı bilgi ve belgeler paylaşılmaktadır.

Çok kısa bir süre içinde üyeliğiniz onaylanıp, “yazar” olarak yetkilendirileceksiniz. Siteye masaüstü bilgisayardan yeniden girdiğinizde; sizin için sitenin sağ üst köşesinde ayrı bir menü belirecek ve oradan yazılarınızı yazabileceğiniz sayfaya yönlendirecek bir link açılacak. Açılan bu sayfaya yazınızı yazıp gönderdikten sonra herhangi bir başka onay veya kontrole gerek kalmadan yayınlayanacaktır.

uye oldu

Unutmayın!

Sizinle çok daha güçlüyüz. Tecrübelerinizi bizlerle paylaşıyor olmanız, mesleğimizi biraz daha ileri taşıyarak bu işi daha yapılabilir hale getirecektir.

Birbirimize destek olma zamanı

Mevzuattaki açıklar ve işveren gücüne karşı işyeri hekimliğini daha saygın ve güçlü yapabilmek için her bir katkı ve bilginin önemi çok büyük. Bu yüzden vakit ayırın, çekinmeyin ve yazın. Sizin fikirleriniz bir çok kişiye ışık olacaktır.

Tekrar, hoş geldiniz…

ergometri.com ailesi

Anasayfaya Dön >>>