Cumartesi, Temmuz 4
Shadow

Aramıza Hoş Geldiniz,

Kaydınızı aldık! Üyeliğinizi en kısa sürede onaylayacağız. Aramıza yeni katılan meslektaşlarımızla çok daha güçlüyüz. Bu platform sadece işyeri hekimlerinden oluşmaktadır ve işyeri hekimliğine dair güncel, özgün ve daha çok pratiğe dayalı bilgi ve belgeler paylaşılmaktadır.

Çok kısa bir süre içinde üyeliğiniz onaylanıp, “yazar” olarak onaylanacaksınız. Bir daha siteye masaüstü bilgisayardan girdiğinizde sizin için sitenin sağ üst köşesinde ayrı bir menü belirecek ve oradan yazılarınızı herhangi bir onay veya kontrole gerek kalmadan yayınlayabileceğiniz bir sayfaya ulaşacaksınız.

uye oldu

Unutmayın!

Sizinle çok daha güçlüyüz. Tecrübelerinizi bizlerle paylaşıyor olmanız, mesleğimizi biraz daha ileri taşıyarak bu işi daha yapılabilir hale getirecektir.

Birbirimize destek olma zamanı

Mevzuattaki açıklar ve işveren gücüne karşı işyeri hekimliğini daha saygın ve güçlü yapabilmek için her bir katkı ve bilginin önemi çok büyük. Bu yüzden vakit ayırın, çekinmeyin ve yazın. Sizin fikirleriniz bir çok kişiye ışık olacaktır.

Tekrar, hoş geldiniz…

ergometri.com ailesi adına Dr. Fatih Hakan ÇAM

Anasayfaya Dön >>>

Print Friendly, PDF & Email
Sending
User Review
0 (0 votes)
error: Bu site içeriği buraya özgündür. Kopyalanmasını istemiyorum. Emeğime saygı için bu sayfanın linkini paylaşabilirsiniz. Bana fatih@ergometri.com adresinden ulaşabilirsiniz.