Eğitimler

ODYO : Gürültü maruziyeti ve anlınması gereken önlemler, işe giriş ve periyodik muayenelerde Odyogram testinin önemi ve değerlendirilmesi/yorumlanması (3 saat)

SFT: Toza maruziyet ve alınması gereken önlemler, işe giriş ve periyodik muayenelerde Solunum Fonksiyon testinin önemi ve değerlendirilmesi/yorumlanması (3 saat)

Meslek Hastalığı (MH): Meslek hastalığı ile karşılaşıldığında yerine getirilmesi gereken prosedürler, Meslek Hastalığı tanı koyma süreci, hasta dosyasının hazırlanması (3 saat)

Bu  eğitimlerin her biri bir başlık altında toplanmış olsa da işyeri hekimliği uygulamaları hakkında aktif işyeri hekimi olarak çalışanlar arasında bilgi alışverişi yapılan bir sohbet olarak değerlendirmek daha uygun olur.

Eğitmen

İşyeri hekimliği de yapan ilgili uzman hekimler tarafından verilmektedir. İşyeri hekimliği alanında karşılaşılan her türlü soruyu cevaplayabilecek tecrübeye sahip bir ekibimiz var. (Tecrübelerinizi bizimle paylaşmak için siz de eğitim kadromuza katılın. iletişim)

Eğitim Zamanı

Her bir ders için müracaat sayısı 20 kişiye ulaştığında kurs düzenlenir. Kurs müracatını bu sayfanın altındaki formu ileterek yapabilirsiniz.

Eğitim Yeri

Talep edilen eğitim ve başvuran hekimlerin çoğunluğunun lokasyonuna göre ayarlanır.

Eğitim Ücreti

Her bir ders ayrı ayrı olarak verilmektedir. Grup halinde mürcaatlarda talep üzerine tüm dersler tüm gün eğitim şeklinde de verilebilir. Ücret, kesin katılım sayısını belirlemek için gereklidir. Toplantı masraflarına göre (50 – 100 TL arası) değişiklik gösterebilir.

Talepleriniz İçin:

[contact-form-7 id=”15637″ title=”İletişim formu 1″]