İşyeri Hekimi

Dr. İlker ALTUNER

İşyeri Hekimi, İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitmeni, İlkyardım Eğitmeni, İLO Uluslararası Pnömokonyoz Okuyucusu, Aile Psikoterapisti-Danışmanı, Üreme Sağlığı ve Aile Planlaması Danışmanı, Askeri Tıbbiyeli, Askeri Tıbbiyeliler Derneği Kurucu Üyesi, SSR Mining – Anagold Firması İşyeri Hekimi

1978 Eskişehir doğumlu.

Gülhane Askeri Tıp Akademisi Tıp Fakültesi mezun olduktan sonra askeri hekim olarak görev yapmıştır.

2008’den bu yana Uluslararası Firmalarda İşyeri Hekimliği ve Koordinatör İşyeri Hekimliği yapmaktadır. İngilizce ve Almanca biliyor.

Sayın Dr. İlker Altuner, iş sağlığı ve güvenliği alanında geleceğe ışık tutacak çalışmalara imza atan, başarılı bir işyeri hekimidir. Güncel mevzuatın sahada uygulanabilir hale getirilmesi için bu mesleğe yeni başlamış meslektaşlarına ve iş güvenliği uzmanlarına rehber olacak klavuzlar hazırlamaktadır.

Kendisi özellikle sosyal medya ve mobil iletişim ağları ile bir çok hekime iş sağlığı ve meslek hastalıkları hakkında gönüllü danışmanlık hizmeti vermektedir. İş Sağlığının ülkemizde daha anlaşılır ve uygulanabilir hale gelmesi adına atmış olduğu adımlar bir çok meslektaşımız tarafından takdirle karşılanmaktadır.

Halen aktif olarak işyeri hekimliği yapan Dr. İlker Bey, kurumsal iş sağlığı ve meslek hastalıklarının yönetimi konusunda da danışmanlık hizmetlerine devam etmektedir.

Dr. İlker Bey’in hazırlamış olduğu formlara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

LinkedIn @DrİlkerAltuner

[wpforms id=”17187″ title=”false” description=”false”]

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.