uçar çalli

Dr. Uçar ÇALLİ

Dr. Uçar Çalli, 1979 yılında Özel Türk Koleji ağırlıklı fen bölümünden mezun oldu. 1985 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. 1987 yılında mecburi hizmetini tamamlayıp gögüs cerrahisi ihtisasını 1991 de tamamladı.

Dr. Uçar ÇALLİ
Dr. Uçar ÇALLİ

1995 tarihine kadar baş asistanlık görevini yürüten Çalli, 1995 ve 2000 yılları arasında başhekimlik yaptı. 2008 yılında aktif cerrahi dönemini tamamlayıp, 2011 yılına kadar devlet ve özel hastanelerde Acil Tip şefliği görevlerinde bulundu.

2011 yılından beri bir çok endüstri dalında is yeri hekimliği yapıp uluslararası firmalarda ve ulusal firmalarda büyük projelerde aktif olarak görev aldı. “NEBOSH international health and  safety cerificate” sahibi oldu. En son Dubai İnternational S.O.S firmasından ayrılıp aktif işyeri hekimliğini sonlandıran Çallı, meslek hayatına eğitim çalışmaları ve isg konusunda günlük makaleler yazarak devam etmektedir.

Ayrıca ekip arkadaşları ile “8 element iş sağlığı ve güvenliği risk analizleri” çalışmalarına devam etmekte, projeler üretmektedir.

Uçar ÇALLİ, 58 yaşında, evli, bir çocuk sahibi olup, İngilizce bilmektedir.

Dr. Uçar ÇALLİ’ya Ulaşın

Uçar Bey’e İSG alanında danışmak için whatsapp üzerinden ulaşabilir veya sorularınızı aşağıdaki formu doldurarak iletebilirsiniz.

Dr. Uçar ÇALLİ Son Yazıları

Dr. Uçar ÇALLİ tarafından yaratılan yeni bir yazı türü olan the narrative of sciencific odds, bilimsel olasılıkların hikaye tarzında anlatımı olan, omniscient point of view yani kişinin duygu ve düşüncelerini de hesaba katan bir türdür. Redaksiyon, editör yardımcısı ve bilimsel danışma ekibimizle ortak ekip ürünü olan makalelerimizi yayınlamaya devam ediyoruz. >>>>>

Dr. Uçar ÇALLİ” ile ilgili 0 görüş

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.