İşyeri Hekimleri için Periyodik Muayene Takip Programı

Periyodik muayene takip programı işyeri hekimleri için oldukça önemlidir. Bu takip programlarını hazır paket programlar şeklinde alabileceğiniz gibi kendiniz excel üzerinde de oluşturabilirsiniz. Bu programlara örnek olarak İşyeri Hekimliği yapan değerli meslektaşımız Dr. Zehra DOĞRAMACIOĞLU, hazırlamış olduğu programı sizlerle paylaşmak istedi.

Bu periyodik muayene takip programı, excel üzerinde hazırlanmıştır. İnsan kaynaklarına çalışan bilgilerinin olduğu sütunlar doldurulmak üzere gönderilir. İnsan kaynakları gerekli bilgileri girdikten sonra diğer kısımlar da takibi yapacak işyeri hekimi tarafından girilir. Program içeriği hekim tarafından takip edilir.

muayene takip programı

Dr. Zehra Hanım’ın önerisi, belirli aralıklarla insan kaynaklarından çalışan listelerinin istenerek giren-çıkan personelin bilgilerinin güncellenmesini sağlamak olur. Bunu doktor hanım 15 günde bir ben ayda bir yapıyorum.

Periyodik Muayene Takip Programı Faydası

Bu program sayesinde periyodik muayenesi gelen kişileri takip etmek daha kolay olacak. Dilerseniz ayrı bir sütun açarak, çalışanların periyodik muayene tarihlerini girebilir ve bu sütuna sayaç ekleyerek takibin otomatik olarak program tarafından yapılmasını ve sizi ikaz etmesini sağlayabilirsiniz.

Periyodik muayene takip programına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Programı buradan direk indirebilirsiniz.

Dr. Zehra Hanım’a katıları için teşekkür eder, herkese iyi çalışmalar dileriz.

ergometri.com

21/02/2020

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.