psikososyal risk faktörleri

Psikososyal Risk Faktörleri COVID19

Psikososyal risk faktörleri COVID19 ile daha fazla ortaya çıkmakta. Özellikle hastalığa yakalanma tedirginliği ile beraber, çalışanların işinden olma endişeleri bu haftaki toplantı konumuzun COVID19 ile beraber ortaya çıkan psikososyal risk faktörleri ve alınması gereken tedbirler üzerine bir bilenle ayrıntılı konuşmaya itmiştir.

Bakanlığımızın yayınlamış olduğu Psikososyal Risk Faktörleri rehberi de konunun çok daha fazla önemli bir hale geldiğini ortaya koymuştur.

Psikososyal Risk Faktörlerini NP İstanbul Beyin Hastanesinden uzmanlarla beraber 15.10.2020 Perşembe günü saat 20:00’de zoom üzerinden gerçekleştirilecektir.

Konuşmacılarımız:

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nden Uzm. Psk. Ahmet Yılmaz Bey ve NP Feneryolu Tıp Merkezinden Uzm. Psk. Cemre Ece Gökpınar Hanım olacaktır.

Uzm. Psk. Ahmet Yılmaz

1982 yılında İstanbul’da doğmuştur. Yakın Doğu Üniversitesi Psikoloji Bölümünden 2008 yılında mezun olmuştur. Lisans öğrenimi süresince Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Psikiyatri Polikliniğinde ve Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Alkol ve Madde Tedavi Merkezinde klinik stajını yapmıştır.

Uzm. Psk. Cemre Ece Gökpınar

  • Özel Eyüboğlu Koleji / 2006
  • İstanbul Bilgi Üniversitesi / Psikoloji / 2010
  • Üsküdar Üniversitesi / Klinik Psikoloji – Yüksek Lisans / 2014
  • Bilişsel Davranışçı Terapiler
  • EMDR Terapi Teknikleri

Toplantıya Katılım Linki:

https://us02web.zoom.us/j/5318323630?pwd=MkE0L0RFL3ZUR0orZXRhUlRsQjMydz09

Bundan sonraki toplantılarımız için sabit olacak olan;
Kullanıcı Adı / ID: 531 832 3630
Şifremiz: ergometri

psikososyal risk faktörleri

Bir Sonraki Toplantımız >>>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.