Toplantı: İş Güvenliği Kültürü

ergometri.com olarak İş Güvenliği alanında bir açılım yapmak üzere düzenlemiş olduğumuz bu etkinliğimizde İş Güvenliği Kültürü başlığını irdeleyeceğiz.

Planımız, bundan sonra her hafta Salı günleri saat 21:00’de İş Güvenliği Uzmanı arkadaşlarımızla bir araya gelerek bilgi alışverişinde bulunup, ortak bir görüş belirlemektir.

Görünürdeki amacımız her ne kadar bilgi alışverişi olsa da, doğru ve pratik bilgiye ulaşmanın yanın sıra aslında toplantı yapmaktaki asıl hedefimiz iş güvenliği uzmanları arasında birlik ve beraberliğin sağlanması.

Mevzuaten açık olan bir çok konu hakkında ortak bir görüş belirlenebilmesinin karşılıklı iletişimle mümkün olduğunu düşünüyoruz.

Bu kapsamda bu hafta yapacağımız toplantıyı İş Güvenliği Uzmanı Sayın Eren HAYDAN sunacaktır.

Toplantımız, 02.06.2020 Salı günü Zoom üzerinden gerçekleşti:

Toplantı Özeti

02.06.2020 tarihinde yaptığımız toplantıda,daha önce Engineering Sciences dergisinde (https://dergipark.org.tr/en/pub/nwsaeng/issue/31529/345176) yayımlanan ve ilk olarak London Journal Press adlı dergi tarafından Franklin Membership ödülü sonrasında ise Science Publishing Group tarafından hakemlik ünvanı verilen makalemiz temel alınmıştır. Toplantıdaki ana amacımız, iş güvenliği kültürü kavramının katılımcıların zihinlerinde somutlaştırılması, iş güvenliği kültürünün gelişim basamaklarının tartışılması olmuştur. Linki verilen yayının Türkçe halinin istenmesi durumunda, ergonomi.com üzerinden bizimle iletişime geçilebilir.

Toplantı için geri bildirimlerinizi iletebilirsiniz:

Bir Cevap Yazın